Dan zveze v Beli krajini

Zgodnja jutranja ura, ko se še danilo ni, ni ustavila trinajst članic Kluba tajnic Severne Primorske na poti proti Beli krajini. Sobota, 7. aprila 2018 je bila dan za izobraževanje in druženje z več kot 130 člani Zveze, ki združuje tajnice, poslovne sekretarke in asistentke iz celotne Slovenije. V Krasincu nas je pričakala nepozabna dobrodošlica. Energija predavateljic, živahnost nastopajočih in gostoljubje gostujočih je žarelo iz vseh strani. Članici našega kluba Ivanka Gregorič in Milena Gorjan sta bili deležni zveznih priznanj za prizadevno delo, ki jih je podelila predsednica Zveze tajnic Slovenije Suzi Asfour. Tudi Ivana Zajc je od slednje prejela zahvalo za delo v preteklem predsedovanju v našem klubu. Niti pot domov ni zasenčila ponosa, veselja in zadovoljstva tega dne. Želimo si še veliko takih druženj, kjer se prepleta povezovalna energija, kjer občutiš pristnost kraja in ljudi, kjer se poleg pridobivanja novih znanj tkejo tudi prijateljske vezi, nova poznanstva in nepozabni trenutki.

Zapisala Mateja Marc

You are currently viewing Dan zveze v Beli krajini